Magazyn do wynajęcia – Warszawa będzie dobrym wyborem?

magazyn do wynajęcia warszawa

Kiedy decydujesz się na zewnętrznego operatora usług logistycznych, warto zwrócić uwagę na to, jak w jego przypadku wygląda dostęp do najważniejszych dróg szybkiego ruchu w kraju, jak wpływa to na czas realizacji powierzonych zadań i jest optymalne pod względem komunikacji. Np. posiadając magazyn w Zakopanem, droga do Gdańska będzie długa, jednak już do Krakowa nie tak bardzo. Jeśli prowadzisz sprzedaż w danym regionie, to naturalnym będzie wybranie centrum logistycznego, które znajduje się w jego obrębie, jednak jeśli swoimi produktami chcesz zaopatrywać całą Polskę, to Warszawa wydaje się być najlepiej skomunikowanym miastem.

Potrzebny dobrze skomunikowany magazyn? Warszawa to właściwy kierunek

„Warszawa” w tym przypadku to nie jest oczywiście ścisłe centrum, bo to byłoby kompletnie nieskuteczne pod względem komunikacyjnym. Za to obrzeża stolicy to idealne miejsce do składowania towarów. Jeśli potrzebny jest dobrze skomunikowany magazyn do wynajęcia, Warszawa jest lokalizacją, która cechuje się szeregiem zalet niepowtarzalnych w skali kraju. Praktycznie każde miejsce w obrębie aglomeracji ma szybki dostęp do najważniejszych szlaków transportowych, co sprawi, że towar z magazynu bardzo szybko może „wyruszyć w podróż” do odbiorcy.

Profesjonalne usługi magazynowe – Warszawa to świetna „baza”

Lokalizacja magazynu pod Warszawą zapewnia szereg korzyści związanych z położeniem w centrum Polski:

 • Czas dostawy do większości miejsc będzie niemal analogiczny,
 • Najwięcej możliwych dróg dotarcia,
 • „Pierścieniowy” układ odbiorców, który pozwala na optymalną organizację trasy złożonej z większej liczby punktów docelowych.

Magazyn do wynajęcia – Warszawa może liczyć na Trans-Tok

Magazyny firmy Trans-Tok są zlokalizowane pod Warszawą, w pobliżu najważniejszych połączeń komunikacyjnych, a każdą placówkę obsługują profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Te dwie lokalizacje to:

 • Macierzysz – w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.
 • Ożarów Mazowiecki – przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

Postaw na profesjonalne usługi magazynowe – Warszawa to świetne centrum dla logistyki

Profesjonalne procesy magazynowe wychodzą daleko poza samo składowanie towaru. Trans-Tok zapewnia również usługi dodatkowe, takie jak:

 • foliowanie produktów (w tym niestandardowe jednostki sprzedaży)
 • etykietowanie produktów (w tym etykietowanie żywności)
 • przygotowywanie zestawów promocyjnych – w ramach tej usługi zestawiamy produkty pakując je w zestawy mające na celu zwiększenie sprzedaży i związanie Klienta z marką,
 • integrację systemów IT,
 • zarządzanie zwrotami,
 • cross-docking.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *