Magazyn z obsługą – jakie są korzyści takiego rozwiązania?

Magazyn z obsługą – jakie są korzyści takiego rozwiązania?

Magazyn z obsługą to sposób na oddelegowanie najważniejszych spraw związanych z logistyką zewnętrznej firmie takiej jak nasza. Po to, abyś mógł zając się swoim biznesem i poświęcić swój cenny czas na rozwój najważniejszych spraw. Wynajem magazynu z obsługą logistyczną to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w wielu biznesach: od firm kosmetycznych po przedsiębiorstwa motoryzacyjne czy produkcyjne. Jeśli prowadzisz np. sklep internetowy i potrzebujesz miejsca, w którym będziesz mógł przechować bezpiecznie swoje produkty, to w naszym magazynie zdecydowanie jest to możliwe!

Magazyn z obsługą logistyczną – dla jakich rodzajów działalności takie rozwiązanie się sprawdzi?

Jesteśmy przekonani, że każdy przedsiębiorstwa potrzebuje wsparcia w zakresie logistyki, aby móc ze spokojem realizować swoje zadania i rozwijać swój biznes. Właśnie z myślą o nich powstała usługa wynajmu magazynu z kompleksową obsługą logistyczną. Magazyn do wynajęcia to nie tylko sposób na zyskanie dodatkowej i nierzadko większej przestrzeni do bezpiecznego przechowywania własnych produktów. To również większa szansa na sprzedaż i magazyn właśnie w tym może pomóc w Twoim biznesie!

Na czym polega obsługa magazynowa? 

Obsługa magazynowa to przede wszystkim zbiór kompleksowych czynności logistycznych, które muszą być wykonane w odpowiedni sposób i w określonym czasie. Klientom taka usługa pozwala na oddelegowanie pewnej części odpowiedzialności w swoim biznesie. Zrealizowanie tego zadania wymaga przede wszystkim wiedzy o tym, jak obchodzić się z rożnymi rodzajami towarów, jak je bezpiecznie zapakować do transportu, aby nie uległy uszkodzeniom, a także z jakich metod skorzystać, aby procesy logistyczne przyśpieszyć, a prace magazynowe przebiegały sprawniej. Wielu właścicieli w swoich biznesach decyduje się na oddelegowanie tej części odpowiedzialności właśnie nam. Głównie po to, aby odzyskać cenny czas i móc zająć się dalszym rozwojem swoich działalności.

Magazyn do wynajęcia dla firm w bardzo dobrej lokalizacji

Czujesz, że od dawna potrzebujesz logistycznego wsparcia i miejsce na bezpieczne przechowywanie swoich produktów? Magazyn z obsługą logistyczną, który jest nowoczesny, klimatyzowany i dostosowany do przechowywania różnego rodzaju produktów na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Magazyn na wynajem dla klientów znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, bo przy obiekcie West Park w Ożarowie Mazowieckim 3 minuty drogi od autostrady A2, która łączy Warszawę z Berlinem i Węzła Konotopa, czyli znanej obwodnicy Warszawy, do której dojazd zajmuje ok. 6 minut.

Dlaczego warto zdecydować się na magazyn z obsługą w West Park? 

Magazyn z obsługą logistyczną w Warszawie, a dokładniej ten znajdujący się w West Park w Ożarowie Mazowieckim to aż 2500 metrów kwadratowych powierzchni do wykorzystania na Twoje potrzeby biznesowe! To w pełni wystarczająco dla każdego rodzaju działalności. W magazynie znajduje się 20 boksów, a powierzchnie każdego z nich zajmują od 60 do 400 metrów kwadratowych. Każdy boks magazynowy, który jest dostępny dla klientów ma wysokość 10 metrów, a niektóre z nich mają rampy „O”.

W obiekcie znajduje się również niezależna chłodnia o powierzchni 400 metrów kwadratowych, która jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli np. sklepów spożywczych lub hurtowni produktów, które muszą być przechowywane w odpowiednich temperaturach.

Jedną z najważniejszych korzyści przemawiających za tym, by skorzystać z tej oferty jest to, że magazyn z chłodnią są skomunikowane w dość dobrej lokalizacji, co pozwala również zaoszczędzić mnóstwo czasu na przepakowywaniu towarów i skrócić czas wysyłek towaru do klientów.

Jeśli od dłuższego czasu poszukujesz magazynu do wynajęcia z obsługą logistyczną to musisz wiedzieć, że budynek West Park jest wyposażony we wszelkie niezbędne instalacje i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym towarom. Ponadto jest ogrzewany dzięki czemu w zimniejszych miesiącach w roku przebywanie wewnątrz magazynu jest komfortowe, a klimatyzacja umożliwia dostosowanie temperatury wewnątrz magazynu do indywidualnych potrzeb przechowywanych produktów.

Dla każdego klienta, który przechowuje towary w naszym magazynie jest udostępniony bardzo duży plac manewrowy, który ułatwia przygotowanie produktów do dalszego transportu. Ponadto tak duża powierzchnia placu jednocześnie pozwala na korzystanie z niej przez krótki czas lub dłuższy w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Teren placu jak i całego magazynu jest w pełni monitorowany, dlatego jest to rozwiązanie idealne dla właścicieli firm, którym zależy na jak najlepszych warunkach wynajmu. Wjazd na teren placu również jest strzeżony, dlatego jako nasz przyszły klient na pewno poczujesz się tu bezpiecznie. Wynajem długoterminowy magazynu zaczyna się już od kwoty 17 zł za każdy jeden metr kwadratowy powierzchni! Cena za wynajem magazynu w Warszawie jest ustalana z klientem zawsze indywidualnie i jest zależna od okresu wynajmu, a także wielkości powierzchni.

Dlaczego warto wynająć magazyn z obsługą logistyczną dla swojego sklepu internetowego lub firmy? 

Jedną z najważniejszych korzyści dotyczącą wynajmu magazynu jest to, że nie musisz budować własnego magazynu, aby przechowywać swoje produkty ze sklepu internetowego. Natomiast kompleksowa obsługa logistyczna, konfekcjonowanie produktów czy transport towarów do klientów końcowych to usługi, które z przyjemnością dla Ciebie zrealizujemy, aby odciążyć Cię z obowiązków związanych z prowadzeniem własnego biznesu, a o wszystkim będziemy informować na bieżąco.

Nasze magazyny są klimatyzowane, nowoczesne i spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, dlatego nadają się do przechowywania produktów z wielu różnych branż m.in. farmaceutycznej, kosmetycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, środków czystości, sprzętów wartościowych, części zamiennych do samochodów, sprzętów AGD i RTV oraz pozostałych przedmiotów z wielu innych branż. Nasze magazyny są tak bardzo bezpieczne, że nie stanowi dla nas problemu przechowanie materiałów niebezpiecznych.

Magazyn z obsługą logistyczną w dobrze skomunikowanym miejscu

Magazyn z obsługą w Warszawie to szansa dla wielu przedsiębiorców na szybsze zrealizowanie usług logistycznych za pomocą naszej firmy i możliwość przeznaczenia cennego czasu na inne działania. Jeśli jesteś właścicielem firmy, który chce korzystać z nowoczesnych i starannie wypracowanych rozwiązań logistycznych, to warto zdecydować się na wynajem magazynu dla firmy. Oddelegowanie czynności logistycznych związanych z biznesem to dla wielu firm szansa na zmniejszenie odpowiedzialności i przekazanie jej takiej firmie jak nasza, a my zawsze robimy, co w naszej mocy, aby nasi klienci byli zadowoleni z korzystania z naszych usług.

Obsługa logistyczna w Warszawie dot. wynajmu magazynu to procesy logistyczne, które polegają m.in. na konfekcjonowaniu lub przepakowaniu produktów w firmowe opakowania i przygotowanie do dalszego etapu logistycznego lub dalszego transportu. To również czynności związane z załadunkiem lub rozładunkiem towarów, umiejętne składowanie towarów w taki sposób, aby ich identyfikacja na półkach w magazynie była prosta i nie zajmowała zbyt wiele czasu.

Kompleksowa obsługa logistyczna Twojej firmy przebiega tak, jak to wspólnie ustalimy, bo zawsze jesteśmy otwarci na wymagania naszych klientów i podczas współpracy cenimy właśnie takie wymagania. Na specjalne potrzeby w naszej firmie realizujemy również dodatkowe usługi takie jak:

  • foliowanie produktów, czyli przygotowanie ich do sprzedaży i np. pakowanie w firmowe folie, które zapewnią Twojej firmie korzyści wizerunkowe i lepszy odbiór produktów przez klientów;
  • to również usługa etykietowania produktów, umieszczania na nich dat ważności, dat producentów lub wszelkich innych niezbędnych informacji,
  • to również dodatkowe usługi związane z pełną integracją systemów IT tak, aby nasi klienci mogli zdalnie aktualizować stany magazynowe produktów i mogli w ten sposób oszczędzać czas,
  • to także cross docking.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *